XKAPAT
Kategoriler
MENU
(+90) 532 575 95 12
Pts - Cts: 09:00 - 18:30
Ürün Kodu: GGZ-THN
Stok Durumu: 2-3 Gün

Organik Tahin Yerli Susam 600gr Glutensiz Güzel Ada Gıda

%20105,00TL132,00TL

T.E.T.T;02.2024

600gr Organik Tahin Yerli Susam Glutensiz

Organik Yerli Tahin, tamamen homojenize, filtrelenmemiş ve yerli susamdan üretilen çok ama çok özel bir üründür. 

Vegan. Glutensiz. Organik.

-+

 • Açıklama
 • Yorumlar (0)
 • Sipariş Bilgileri
 • Açıklama

  T.E.T.T;02.2024

  600gr Organik Tahin Yerli Susam Glutensiz

  Organik Yerli Tahin, tamamen homojenize, filtrelenmemiş ve yerli susamdan üretilen çok ama çok özel bir üründür. Tahin arayışımızı bir anda bitiren bu güzellikle karşılaşmış olmaktan dolayı gerçekten çok şanslıyız.

   

  Vegan. Glutensiz. Organik.

  Organik Yerli Tahin Nedir

  Yerli tahin, yerli susamlardan elde edilen yoğun, yüksek yağlı ve yüksek proteinli, konsantre bir sıvıdır. İçerdiği hem yüksek protein hem yüksek lif ile inanılmaz kuvvetli olan tahin hiçbir şeyle karıştırmadan kaşıkla bile tüketebilirsiniz. Tadı güzel ülkemizin topraklarına has olan Tahin, besinleri ve mükemmel lezzet sağlamanın yanı sıra, enerji için vücut tarafından kolayca emilen ve kullanılan yüksek miktarda yağ içerir.

  Neden Güzel Ada Gıda Yerli Tahin 600 G

  Katkısız olarak üretilen Organik tahin mutfaklarınızda gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir sostur. Ürünümüz, Konvansiyonel muadillerine göre sentetik koruyucu ve zirai ilaç kalıntısı barındırmamaktadır. Özellikle sağlıklı yaşam konusunda yüksek bilinçli aileler ve bireylere hitap eden ürünümüz. Türkiye standartlarında organik tarım sertifikasyonu ile karşınızdadır. Soya ürünü, E Kodeksi (koruyucu, stabilizatör, ayrıştırıcı) ve Gluten içermemektedir. Buna rağmen yoğun olan aroması ürünümüzün doğal yapısı itibariyledir

   

  Organik Yerli Tahin Nasıl Üretilir

  İthal susamlardan üretilen muadillerinden farkı, aroması ve besin değerleridir. Hiçbir sentetik, ilaç kalıntısı, küf, aflatoksin veya kıvam arttırıcı içermeyen bu ürünümüz, yerli susamların organik tarım sertifikasyonu çerçevesinde toplanmasıyla başlar. Daha sonra kabuklarından ayıklanan susamlar, ezilme ve öğütülme işlemlerinden geçer. Bu esnada çoğu konvansiyonel ürün içerisinde olan E kodeksi, kıvam arttırıcılar, emülgatörler gibi sentetik maddeler ile karıştırılmaz. Biz firma prensibi olarak, organik tarım yasasında izin verilsin verilmesin, en ufak sentetik katkıyı kullanmıyoruz. Bu noktada hassasiyetle çalışarak tüm proses boyunca hiçbir kimyasal madde eklenmeden mekanik ayrım ve takiple özel bir ürün çıkardık. Patentli bir üretim yöntemine sahip ürünümüzün muadillerinde ya,yağ oranı düşüktür, ya içinde E kodeksi veya sentetik girdiler vardır, ya da lif, protein oranları düşüktür. Bu yönlerinden net olarak ayrılan ürünümüzü beğeneceğinizden eminiz.

  Organik Yerli Tahin Nasıl Kullanılır

  Her alanda gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz tahinimiz, süt, glüten, laktoz, soya, fındık veya tahıllardan tamamen arınmış olduğu için, süt, glüten ve fındık veya tahıl bazlı bulaşmalara alerjisi olan herkes için iyi bir seçenek olur. Artı olarak da vegan ve bitki bazlı beslenenler için oldukça iyidir.  Sağlıklı bir hayata sahip olmak için düzenli olarak tüketmelisiniz

   

   

   

   

 • Yorumlar (0)

  0 yorum
  Yorum Yap
  Not: HTML'e dönüştürülmez!

 • Sipariş Bilgileri
  Kargo ve Teslimat
  Siparişiniz, çalışmış olduğumuz kargo firması tarafından ortalama 2 iş gününde yurt içi ve yurt dışı teslim edilmektedir.
  Ödeme Metodları
  Kredi kartı (3D Secure), EFT/Havale, Kapıda ödeme seçenekleri ile güvenli ve kolay sipariş verebilirsiniz.